Конкурс “Осінній оберіг”

Осінь. Різнобарвна, розмаїта. Спочатку вона пишна, золота й сонячна, а потім сумна, дощова, холодна. Восени красиво. Листя на деревах постійно змінює колір, а згодом і зовсім опадає на землю, вистилаючи її м’яким килимом.

У середині осені з’являється чарівний острівець тепла й сонячної погоди, який називається бабиним літом. Його особлива прикраса – сріблясте тонке мереживо павутини, що блищить у кожному кутку.

Всюди цвітуть яскраві осінні квіти – айстри, жоржини, хризантеми.

Щорічно, восени, в нашому навчальному закладі проводиться конкурс композицій з природного матеріалу. 3 жовтня панувало свято осінньої, лісової казки «Осінній оберіг». Для старшокурсників це вже стало традицією, а для студентів нового набору – це була одна із можливостей проявити свої таланти та фантазію.

Цьогорічні творчі доробки студентської молоді вирізнялись неповторністю, оригінальністю та патріотизмом. Було показано багато цікавих композицій, що перевершували одна одну, а створені захисти неабияку творчість. Композиції оцінювало неупереджене журі за такими критеріями: естетично-художнє оформлення, відповідність тематиці та захист.

Перше місце у конкурсі здобули студенти групи ЛГ 22+14+25. Вони представили осінню композицію, якій дали назву «Барви осені». Оригінальність, майстерність виконання роботи «Барви осені» дозволив студентам групи БО+ЗБ+ЗВ 11 посісти друге місце. Багата фантазія не залишила без нагороди і студентів групи ЛГ 12, які підготували композицію «Родинне дерево» та зайняли третє місце у конкурсі.

Активну участь у конкурсі та високу майстерність показали також студенти груп ЛГ 11, ЕР+ЛЗ+ОД 11, ЛГ 31, ЛГ 23+14, БО+ЗБ+ЗВ 21, ЛЗ+ОД+ЕР 21, ЗВ+ЗБ+МГ 31, ЛЗ+ОД+БО 31, ЕР 31, ЛГ 33+24. Студенти четвертого курсу не залишились осторонь, а також взяли активну участь у проведенні свята, за що їм особлива подяка.

Загалом конкурс пройшов дуже цікаво.

Від щирого серця дякую всім, що не пошкодували свого часу, доклали зусилля, проявили фантазію під час створення композицій.

Споглядайте і творіть красу, адже вона навколо нас, варто лише придивитись уважніше.

    Стасюк С.В., голова циклової комісії лісогосподарських та садово-паркових дисциплін


ГАЛЕРЕЯ