ДЕНЬ КАР’ЄРИ В ІВАНКОВІ

3 жовтня 2019 року профорієнтаційна група у складі: Матющенка Андрія Миколайовича, Матющенко Марії Василівни та Пернарівської Таміли Анатоліївни взяли участь у Дні кар’єри, що відбувся в Іванківській районній філії Київського обласного центру зайнятості.

На День кар’єри були запрошені випускники загальноосвітніх шкіл Іванківського та Поліського районів.

Зі словами вітання захід відкрила директор Іванківської районної філії Київського обласного центру зайнятості Людмила Леляк, привітала гостей та учасників Дня кар’єри, наголосивши на важливості вдалого вибору професії для подальшого життя, який потрібно робити усвідомлено, виважено, з урахуванням особистісних інтересів і нахилів, враховуючи затребуваність фаху на сучасному ринку праці. 

Також День кар’єри відвідали виконуюча обов’язки голови Іванківської РДА Тетяна Свириденко та голова Іванківської районної ради Валерій Потієнко. 

На заході були присутні представники 12 навчальних закладів, а саме: університетів, коледжів, професійних училищ, які презентували послуги, надавали інформацію про умови навчання, про перспективи тієї чи іншої професії.

Учні спілкувалися з представниками Малинського лісотехнічного коледжу, ознайомилися з різноманітним роздатковим матеріалом, отримали інформацію про умови вступу та навчання. Така співпраця допоможе майбутнім випускникам знайти себе на сучасному ринку праці та самореалізуватися у професійному житті.

ПЕРНАРІВСЬКА Т.А., ГОЛОВА ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ГУМАНІТАРНИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН


ГАЛЕРЕЯ