Конкурс “Осінній оберіг”

Осінь. Різнобарвна, розмаїта. Спочатку вона пишна, золота й сонячна, а потім сумна, дощова, холодна. Восени красиво. Листя на деревах постійно змінює колір, а згодом і зовсім опадає на землю, вистилаючи її м’яким килимом.

У середині осені з’являється  чарівний острівець тепла й сонячної погоди, який називається бабиним літом. Його особлива прикраса – сріблясте тонке мереживо павутини, що блищить у кожному кутку.

Всюди цвітуть яскраві осінні квіти – айстри, жоржини, хризантеми.

Щорічно, восени, в нашому навчальному закладі проводиться конкурс композицій з природного матеріалу.

Третього  жовтня панувало свято осінньої, лісової казки «Осінній оберіг». Для старшокурсників це вже стало традицією, а для студентів нового набору – це була одна із можливостей проявити свої таланти та фантазію.

Цьогорічні творчі доробки студентської молоді вирізнялись неповторністю, оригінальністю та патріотизмом. Багато цікавих композицій, що перевершували одна одну оригінальністю виконання, а створені захисти-презентацій неабияку творчість. Композиції оцінювало неупереджене журі у складі: Кудріцької Н.В., Пернарівської Т.А., Власюк М.В. та Реус Л.В. за критеріями – естетично-художнє оформлення, відповідність тематиці та презентація.

Перше місце у конкурсі здобули студенти групи БО+ЗВ+ЗБ 11. Вони представили свою композицію «Осінній спогад». Оригінальність, майстерність виконання роботи «Осінній вернісаж» дозволив студентам групи ЗБ+МГ+ЗВ 21 посісти друге місце. Багата фантазія не залишила без нагороди і студентів групи БО+ЛЗ+ОД 21, які підготували композицію «Родинний оберіг» та зайняли третє місце у конкурсі.

Активну участь у конкурсі та високу майстерність показали також студенти груп ЕР+ЛЗ+ОД 11, ЛГ+МГ 11, ЛГ 12, ЕР 21, ЛГ 21, ЛГ 23+14, БО+ЗВ 31, ЗБ+МГ 31.

Споглядайте і творіть красу, адже вона навколо нас, варто лише придивитись уважніше.

 

          Стасюк С.В., голова циклової комісії лісомисливських та садово-паркових дисциплін


ГАЛЕРЕЯ


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *