День відкритих дверей в коледжі

28 вересня в коледжі відбувся День відкритих дверей. Адміністрація та викладачі коледжу підготували для учасників зустрічі різноманітні заходи: усі абітурієнти мали можливість відвідати майстер-класи з різних спеціальностей та наочно ознайомитися з особливостями майбутньої професії. Найактивніші студенти коледжу допомагали абітурієнтам зареєструватися, викладачі – пройти цікаві тести. Кожен із відвідувачів отримав низку цінних порад щодо обраної майбутньої професії з урахуванням їх здібностей та складу характеру.

Кожна циклова комісія намагалася якомога найяскравіше представити абітурієнтам спеціальності коледжу.

Школярів та батьків детально ознайомили з історією коледжу, його традиціями і досягненнями, розповіли про потужний викладацький склад коледжу, багаторазові перемоги студентів у конкурсах, олімпіадах та наукових конференціях. Гості мали змогу переглянули рекламні ролики про коледж та цікаву відео-хроніку різноманітних заходів і подій, які традиційно у нас відбуваються.

Під час зустрічі присутні отримали вичерпні відповіді на запитання, тому можна з впевненістю сказати, що з’явилося ще більше охочих вступити до МЛТК.

Всі, хто завітали на наше свято, дізналися про коледж не тільки від друзів, а ще й завдяки профорієнтаційній роботі викладачів.

                                                                                                Прес-служба МЛТК


ГАЛЕРЕЯ