Інформаційна виставка  «Еволюція: Маски Торресової протоки»

У Житомирському обласному краєзнавчому музеї 6 березня посольство Австралії в Україні презентувало пересувну інформаційну виставку «Еволюція: Маски Торресової протоки», яка складається з 26 графічних панелей (фотопанно) та має на меті ознайомити міжнародну спільноту з культурним надбанням корінних народів Австралії.

Делегація Малинського лісотехнічного коледжу, на чолі з директором І. Д. Іванюком, відвідала виставку та поспілкувалася і обмінялися думками з представниками посольства щодо важливості вивчення і збереження традицій кожного народу. Малинський лісотехнічний коледж не стоїть осторонь у збереженні цінностей свого народу. Ми маємо Історико-краєзнавчий меморіальний музейний комплекс, де розміщені не тільки цінності та надбання українського народу, а й значна експозиція, присвячена видатному мандрівнику, вченому, етнографу – М. М. Миклухо-Маклаю, який поклав своє життя на алтар вивчення та дослідження Австралії та Океанії.

Під час відкриття виставки відвідувачі мали змогу побачити карту і фото островів Торресової протоки та дізнатися більше про ритуальні маски.

                                                                                                                           Прес-служба МЛТК


ГАЛЕРЕЯ