8 Березня

8 Березня

8 березня – “Міжнародний жіночий день”, свято весни і уваги до жінки. Всі ми чекаємо цей день, радіємо йому коли він наступає.  

Сьомого березня в Малинському лісотехнічному коледжі панували гарний настрій і святкова атмосфера. В актовій залі відбулася концертна програма присвячена Міжнародному жіночому дню – 8 Березня.

Усім представницям чарівної статі, студенти ОС бакалавра, ОКР молодшого спеціаліста та учні ППП дарували зі сцени теплоту сердець, доброту посмішок, щирість побажань і гарний настрій.

Святковий концерт відкрив директор коледжу Ігор Дмитрович Іванюк , який з вітальними словами звернувся до прекрасної половини, побажав здоров’я, щастя та всіляких гараздів: “Любі жінки! Спасибі Вам за те, що створюєте в колективі атмосферу підтримки, взаємної поваги та гармонії. Ви – берегині нашого коледжу. Бажаю, щоб вашими супутниками завжди були оптимізм, радість, вдача! “.

Також до прекрасної половини звернуся голова профспілкового комітету Малинського лісотехнічного коледжу Федьович Іван Володимирович.                   Зі сцени лунали привітання та слова вдячності від наших незамінних ведучих Владислава Залізко та Олександри Хвалінської.     

Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою, адже присвячувалась жінці.

Кульмінацією свята стало гра на скрип від Новицької Оксани. Своїм чудовим виступом, їй вдалося зачарувати усіх присутніх,  затамувавши подих, глядачі насолоджувалися музичним номером.

Приємним подарунком стали танцювальні та музичні номери від Денисенко Анастасії, Оборського Даниїла та Львової Аліна, Малихіної Олени, Стафійчук Лілії, Василя Мелещенка.

Чудовий настрій подарували нам сценки від Поліщук Євгенії, Березовського Олександра, Чигарьової Олександри, Дарини Севрук.

Атмосфера свята панувала в залі ще довго, лунала приємна музика і усіх присутніх на обличчях були радісні посмішки.

Дорогі жінки!

Вітаємо Вас з 8 Березня! Бажаємо, щоб Ваші серця належали тим, хто любить і обожнює Вас. Хай кожен день буде схожий на 8 березня, дарує прекрасні події і тільки чесних людей на життєвій дорозі!Кохайте самі і будьте завжди коханими, залишайтеся такими ж неповторними, ніжними і теплими!  Щастя Вам, радості й удачі завжди і в усьому!

Прес-служба МЛТК!


ГАЛЕРЕЯ