ЕкоФест МЛТК-2015

ЕкоФест МЛТК-2015

Цьогорічна весна знову кличе юних лісівників до традиційного весняного прибирання, упорядкування лісів і парків, джерел, берегів річки, шляхів сполучення.

11.03. у Малинськму лісоколеджі стартував «ЕкоФест МЛТК-2015».

Це кропітка природоохоронна робота, до якої залучаються всі студенти та працівники коледжу, вона стала у нас вже доброю традицією. Цього річний ЕкоФест проходить у три етапи.

І етап стартував 11.03.для студентів-другокурсників. Нинішна весна спонукає нас не лише до того, щоб оздоровити довкілля, але й наповнювати наші душі патріотичними почуттями. Власне, патріотизм і починається з дрібного: посадження квітки чи деревця, підметеної  дорожки і звільненого від зимового непотрібу скверу. Саме цим і займаємося під час Еко-фесту.

II етап розпочався 19.03. для студентів III курсу. Він був присвячений Всесвітньому дню водних ресурсів, проголошеного генеральною Асамблеєю ООН. Студенти разом із наставниками висадили деревця верби на березі Малинського водосховища, біля впорядкованого джерельця, що під с.Слобідка. Впорядкували стежку що спускається до джерельця, очистили від захаращення стік води.

25.03. –  ІІІ етап: стартували студенти перших курсів. Він присвячений Дню землі, який все людство відзначає у квітні. А святкуємо ми не лише на словах. Ми навели лад на стежках і дорогах, придорожніх смугах, прибрали непотріб у прилеглому до нашого стадіону лісі, прибрали навколишній лісопарк. Слід при цьому наголосити, що на території  самого лісоколеджу завжди чисто і охайно. Ми самі прибираємо щоденно, висаджуємо квіти і декоративні дерева та кущі. А найголовніше – ми не забруднюємо навколишнє середовище. І в ці весняні дні ми підтверджуємо знову і знову, що наполегливість наших дій, заклики щодо збереження природи в чистоті – дають неабиякий результат. Адже саме там, де ростимуть висаджені нами дерева і квіти – наше майбутнє!

Хтось із мудрих сказав: «Ми навчилися плавати під водою, як риби, ми навчилися літати у небі, як птахи, нам залишилося навчитися жити на землі, як люди…»

Рятуючи природу, оберігаючи довкілля, ти рятуєш своє майбутнє!


ГАЛЕРЕЯ