Дорогі студенти, викладачі та працівники Малинського лісотехнічного коледжу!

Малинський лісотехнічний коледж – найбільший серед профільних навчальних закладів та єдиний навчальний заклад Житомирщини І-ІІ рівнів акредитації з підготовки молодших спеціалістів лісової галузі.

За останні роки відбулося стрімке зростання коледжу: відкрито нові спеціальності, відділення профосвіти, зросла кількість студентів денної та заочної форми навчання, яка налічує понад 1000 осіб.

Викладацький склад коледжу усвідомлює суспільну відповідальність за якісну освіту.

Коледж реально втілює принцип однакових можливостей вступу до навчального закладу випускників міських і сільських шкіл, унаслідок чого більшість студентів – це вихідці з сільської місцевості.

Наш навчальний заклад завжди був відкритий до діалогу з іншими освітніми закладами та установами, громадськими організаціями, органами державної влади задля благородної мети – творення моделі української освіти ХХІ століття.

Малинський лісотехнічний коледж – один із небагатьох навчальних закладів України, який завжди послідовно намагається запроваджувати освітні інновації щодо зміни змісту та структури навчальних програм, щодо відкриття нових напрямів і спеціальностей.

Коледж відкритий для співпраці: маємо партнерські зв’язки на рівні угод із багатьма університетами нашої держави; із польськими навчальними закладами; із середніми освітніми закладами України, що дає змогу залучати дітей ще зі шкільної парти до студентського життя.

Дев’яносто років від часу заснування нашого коледжу – дата, з якою пов’язані і минуле, і сьогодення, і час роздумів про прийдешнє, творцями якого є наші викладачі та студенти.

Висловлюю глибоку вдячність студентам, викладачам, працівникам, за велику працю задля розвитку нашого коледжу, задля гідного продовження наших славних традицій. Бажаю всім нам надалі з високим творчим натхненням і наснагою примножувати здобутки коледжу на благо і во славу України!

Ігор Дмитрович Іванюк
директор коледжу,
кандидат сільськогосподарських наук,
доцент, Заслужений лісівник України.