Чисте довкілля

Чисте довкілля

Малинський лісотехнічний коледж ніколи не стояв осторонь, від заходів, що забезпечують чистоту, порядок, збереження та примноження довкілля.

Традиційними для нашого закладу стали акції: «За чисте довкілля» та «Майбутнє лісу в твоїх руках». Офіційно, в нашому коледжі, вони стартували 17.03.2014 року ( хоча вони є однією з частин нашої щоденної та щорічної праці).

У цих акціях взяли участь усі: як викладацький склад так і студентство. З метою підвищення рівня громадської активності та соціальної відповідальності у питаннях благоустрою та дбайливого ставлення до навколишнього середовища, фронт робіт ми розпочали із прибирання прибережної території біля водоймища, та джерельця. Наші вихованці не тільки очистили територію, але й дійшли висновку: « Чисто не там де прибирають, а там – де не смітять». Продовжили роботу студентів викладачі і працівники коледжу, які 12 квітня вийшли на прибирання території закладу та навколо нього.

У загальнообласній акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» під керівництвом директора коледжу Іванюка Ігоря Дмитровича, відмінника лісового господарства України (який за своє життя посадив десятки гектарів лісу), викладачі поповнили «зелені легені» нашої планети.