20 лютого — День Героїв Небесної Сотні

На знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

У Малинському лісотехнічному коледжі 20 лютого в усіх академічних групах були проведені тематичні години, з метою вшанування Героїв “Небесної Сотні”.

В читальній залі бібліотеки була презентована виставка “Молись за Україну” з портретами та біографіями майданівців-патріотів української держави, які загинули за правду, за свободу і незалежність, ціною жертовності показали, що український дух незламний, а народ – нескорений.

Наш спільний обов`язок – робити все для того, щоб жертви Майдану не були марними. Тепер на кожного з нас покладена відповідальність за те, якою стане наша країна. Будьмо чесними і справедливими,будьмо щирими українцями-патріотами, збудуймо свою державу такою, про яку мріяли і за яку свідомо віддали життя Герої Небесної Сотні.


ГАЛЕРЕЯ