Зустріч випускників

Зустріч випускників

  Малинський лісотехнічий коледж вкотре вражає масштабністю своїх заходів. Щороку, в першу суботу червня  наш коледж гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на зустріч. В коридорах можна побачити теплі обійми, дружні поцілунки, щирі слова радості від довгоочікуваної зустрічі.

Реєстрація гостей розпочалася з 10 години ранку, а урочистості з 1100. Загальна кількість випускників минулих років, які завітали на зустріч з юністю, сягнула понад 200 осіб, серед них були випускники 54-го, 59-го, 64-го, 69-го, 74-го, 79-го, 84-го, 89-го, 94-го, 99-го, 2004-го, 2009-го та 2014 років.

Традиційно урочисту частину свята вітальним словом розпочав директор коледжу Ігор Дмитрович Іванюк. Він, зокрема, сказав, що коледж може гордитись кожним випускником  рідної alma mater, розповів поважним гостям про сьогоднішні здобутки навчального закладу та представив відеоролик створеним творчим об’єднанням «МІХ».

Також до привітання долучилася  викладач Роюк Аеліта Василівна.

Серед випускників відчувалося хвилювання, адже в цей день вони мають можливість повернутись подумки у студентські роки, зустрітися зі своїми друзями і наставниками.

Студентська молодь коледжу підготували з цієї нагоди святковий концерт: голосистий спів, запальні танці талановитої молоді нагадали колишнім студентам про роки молодості, проведені в стінах рідного навчального закладу. Випускники мали змогу відвідати Історико-меморіальний комплекс МЛТК, Шевченківську світлицю та навчальні авдиторії. У неформальній обстановці випускники спілкувалися з давніми друзями, разом із якими проходили їхні студентські роки. Життя розкидало випускників нашого коледжу по усій країні, а хтось опинився і за її межами. По-різному складалися їхні долі, вони досягли різних професійних, наукових або творчих висот, але можна не сумніватися, що кожний у глибині душі зберіг вірність Alma Mater і найкращі спогади про чудові роки студентської юності.

Хвилиною мовчання випускники вшанували пам’ять наставників і випускників, які відійшли у вічність.

 

Прес-служба МЛТК!


ГАЛЕРЕЯ