Зоряні гостини

Зоряні гостини

Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях. Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі. Зі студентства формується українська національна еліта.

У наш навчальний заклад,  привітати студентство зі святом, завітали поважні гості : український майстер художнього слова,   Герой України , народний артист України,  лауреат Національної премії ім. Т. Г. Шевченка  Паламаренко Анатолій Нестерович, та український літературознавець, заступник директора Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України, кандидат філологічних наук, заслужений працівник культури України – Сергій Анастасійович Гальченко.

Гості вітали студентів коледжу і бажали бути достойними громадянами України. Гальченко С.А. подарував унікальні видання творів Т.Г.Шевченка, а Паламаренко А.Н. – творчий вечір.

Під час свого виступу –  художнього читання, народний артист України Анатолій Несторович Паламаренко робився рівновеликим тим авторам, твори яких озвучував. Анатолію Несторовичу підвладні настрої як оптимістичні, так і драматичні. Присутні в залі , мали можливість послухати твори  Нечуя-Левицького,  Довженка, Остапа Вишні, Глазового, … Голосом скількох видатних і геть різних літераторів був артист розмовного жанру Паламаренко! Особливою главою його творчості є Шевченко. “Сон” лунав у виконанні Анатолія Несторовича на сцені Малинського лісотехнічного коледжу. Присутні в залі і студенти, і викладачі були зачаровані силою українського слова. Свою шану та захоплення глядачі висловили квітами та оплесками.

Директор коледжу, Іванюк Ігор Дмитрович, від імені всього колективу та студентства подякував Анатолію Нестеровичу за його виступ і подарував сувеніри  на згадку про коледж.

Гості ознайомилися з матеріальною базою коледжу, відвідали «Музей мандрівника М.М.Миклухо-Маклая» та Шевченківську світлицю. Зокрема Паламаренко А.Н., відмітив унікальність та цінність світлиці у вихованні молодого покоління та формуванні національної свідомості.

Журналістка газети «ПроЛісок», студентка коледжу, взяла інтерв’ю в українського майстра слова.


ГАЛЕРЕЯ