Знову разом — 2018р.

Знову разом — 2018р.

Кожного року, у першу суботу червня, відбувається зустріч випускників Малинського лісотехнічного коледжу. Цьогоріч, 2 червня, на зустріч завітали більше 200 випускників.

З вітальними словами до присутніх звернувся І.Д.Іванюк, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, Заслужений лісівник України. За віддану працю, високий професіоналізм у підготовці спеціалістів лісового господарства подяками Малинського лісотехнічного коледжу були нагороджені викладачі-ветерани: Кушнір В.П., Зайченко Є.В., Васильчук О.С., Хаюк Н.А., Фесюк М.М., Лавриненко Т.Г., Ковальчук П.М.

Подякою Малинської РДА та районної ради за багаторічну та віддану працю були нагороджені: Колосовський Л.В., Заєць Є.Д., Іваненко О.П., Яременко О.М., Лисенко Л.С., Роюк А.В., Дзюбенко М.М., Пастух А.Б., Яценко Ю.С.

Ділилися спогадами, розповідали про свої студентські роки у своїх промовах випускники, дякували та низько вклонялися викладачам, які дали їм гідну освіту та направили на вірний шлях кар’єрного та життєвого росту.

Мистецькі привітання подарували випускникам студенти та викладачі коледжу. Гості під час свята мали можливість переглянути фотокартки, згадати студентські роки, поспілкуватися зі своїми однокурсниками та викладачами. Учасники зустрічі зробили фото на згадку.

Шановні випускники, вітаємо Вас з ювілеями випусків та бажаємо творчих звершень, професійного зростання, і пам’ятайте, двері рідного навчального закладу завжди відкриті для Вас.


ГАЛЕРЕЯ