Зліт шкільних лісництв Житомирщини

Щороку, напередодні Дня працівника лісу, Малинський лісотехнічний коледж гостинно зустрічає учасників зльоту шкільних лісництв Житомирщини.

12 вересня представники 20-ти шкільних лісництв області змагалися за перемогу у лісівничій справи, фізичній культурі та художній самодіяльності.

Дійство розпочалося на території спортивного комплексу коледжу з виконання Державного Гімну України. Право підняти прапор України було надано переможцям минулорічних змагань – команді шкільного лісництва ДП«Ємільчинське ЛГ».

З вітальними словами до присутніх звернувся Володимир Ілліч Ткачук, голова Житомирської обласної організації профспілки працівників лісового господарства України, побажав перемоги всім учасникам змагань та наголосив на важливості роботи шкільних лісництв як суттєвої допомоги лісівникам у садінні та догляду за лісом.

Привітали юних лісівників також Микола Михайлович Чайнюк, голова товариства лісівників Житомирської області, Тетяна Евгеніївна Вербицька, заступник директора Малинського лісотехнічного коледжу та Микола Островський студент першого курсу МЛТК, який нещодавно був членом шкільного лісництва.

У ході запеклої боротьби перше місце здобули вихованці шкільного лісництва ДП «Ємельчинське ЛГ», друге місце у команди «Пролісок» з ДП «Баранівське ЛМГ», третє – шкільне лісництво ДП «Коростенське ЛМГ».

Досвід проведення зльоту показує, що більшість вихованців шкільних лісництв обирають професію пов’язану саме з природою, адже лісівники області виховують у підростаючого покоління свідоме і дбайливе ставлення до лісу.


ГАЛЕРЕЯ