Зліт шкільних лісництв

12 вересня 2019 року на базі Малинського лісотехнічного коледжу відбувся щорічний зліт шкільних лісництв, який організовують Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства та галузевий обком профспілки, присвячений Дню працівників лісового господарства України. Цей захід вже багато років поспіль об’єднує молоде покоління лісівників і має на меті професійно зорієнтувати школярів, зацікавити їх в майбутньому стати достойною зміною.
Мета змагань – залучити учнів шкіл до практичної діяльності зі збереження та охорони лісових ресурсів України, систематизувати знання з лісівничих дисциплін.
Лісівники покладають великі надії на учнівські лісництва, на їх вихованців і надійну зміну. Саме юним колегам у майбутньому доведеться заступати на зелену вахту нашої країни. Ця служба відповідальна і виснажлива. Найбільш віддані до цього готуються зі шкільної лави. Час показав, що чимало вихованців учнівських лісництв вибирають лісівничі спеціальності, вступають до навчальних закладів, які готують кадри для лісового господарства. Зелене шкільництво – це кузня, де кується кадрове майбуття лісогалузі.
В цьому році абсолютними переможцями стали юні лісівники із ДП «Радомишльське лісомисливське господарство», вони будуть захищати честь лісівників Житомирщини на Всеукраїнському зльоті шкільних лісництв. Друге місце вибороли учасники шкільного лісництва «Паросток», що діє на базі ДП «Малинське лісове господарство», третє – учасники шкільного лісництва ДП «Баранівське лісомисливське господарство». Всі учасники змагань нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Голова циклової комісії лісогосподарських та садово-паркових дисциплін Стасюк С.В.


ГАЛЕРЕЯ