«Житомирщина – моя мала Батьківщина»

В Житомирському державному технологічному університеті 2 грудня відбувся перший обласний конкурс творчих робіт учнів 10-11 класів «Житомирщина – моя мала Батьківщина».

Мета цього конкурсу – пропаганда наукових досягнень еволюційного розвитку рідного краю, економічної привабливості регіону в контексті розкриття внутрішнього потенціалу розвитку, створення умов для обміну досвідом та можливості самореалізації молодого покоління як майбутніх лідерів в сфері економіки та підприємництва.

Визначальними критеріями оцінки наукової роботи були її актуальність, новизна, самостійний характер сформульованих висновків, оригінальність, обґрунтованість.

На відкритті форуму з вітальним словом виступив ректор Житомирського державного технологічного університету Віктор Євдокимов, на заході були присутні члени організаційного комітету конкурсу: перший проректор ЖДТУ Оксана Олійник, декан факультету економіки та менеджменту Олена Денисюк та професорсько-викладацький склад кафедри економіки підприємства.

Загальна кількість присутніх учасників-переможців – 34 учні та 23 вчителі-керівники творчих робіт.

Переможницею конкурсу у номінації «Визначення проблеми та найкраще її обґрунтування» стала студентка групи БО 31, Малинського лісотехнічного коледжу, Ткач Олександра з роботою на тему: «Економічний потенціал Житомирщини: реалії та перспективи розвитку», під керівництвом консультанта, викладача коледжу Реус С.В.

Вітаємо наших переможниць!


ГАЛЕРЕЯ