ЗАХИСТ ДИПЛОМІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО»

29 січня  в Малинському лісотехнічному коледжі відбувся захист дипломних робіт студентами 4 курсу спеціальності «Зелене будівництво».

На розгляд Державної кваліфікаційної комісії  були представлені дипломні проекти, які мають практичне застосування і можуть бути виконані на замовлення фірм та установ областей України.

Слід відзначити, що всі студенти виявили високий рівень підготовки, представили цікаві проекти, зробити змістовні доповіді, насиченими фактичним матеріалом та презентовані за сучасними вимогами.

Захист дипломної роботи  – це, мабуть, самий хвилюючий і відповідальний момент за весь час навчання в коледжі. Тепер все це вже позаду і новоспечених молодших спеціалістів чекає пошук перспективної роботи або вступ до бакалаврату.

Всім студентам-випускникам, для яких розпочинається нова сторінка їхнього по справжньому дорослого життя, бажаємо широкої і світлої життєвої дороги, не зупинятися на досягнутому, продовжувати навчатися та професійно зростати,наполегливості в досягненні поставленої мети, успіхів сьогодні і завжди!

 

Прес-служба МЛТК.


ГАЛЕРЕЯ