Випуск-2016

Випуск-2016

17 червня у коледжі відбувся випуск молодших спеціалістів спеціальностей: «Лісове господарство», «Землевпорядкування», «Мисливське господарство» та «Оброблювання деревини».

Урочистість розпочалася вітальним словом директора коледжу, заслуженого лісівника України, доцента, кандидата сільськогосподарських наук Іванюка І.Д.: «День святковий, радісний, веселий і водночас сумний. День розставання і з навчальним закладом, рідними друзями та наставниками. Прийміть найщиріші вітання з нагоди закінчення навчання у коледжі та здобуття фахового рівня – молодший спеціаліст. Нехай час, який був проведений разом з нами, назавжди залишиться у ваших серцях, а ті знання, що ви здобули у коледжі, стануть вам у пригоді та сприятимуть у виборі життєвого шляху».

З привітанням до випускників звернулися класні керівники: Марченко О.В., Татур В.М., Мельниченко Н.В., Гиря В.А. та Лафренко М.І..

Старости академічних груп – Пашун Д., Лісовська А., Романчук В. та Кирильчук І., від імені випускників висловили подяку викладачам коледжу за набуті знання, практичний досвід, розуміння, терпіння та підтримку.

До привітань долучилися батьки, викладачі, студенти, представники студентського самоврядування та всі бажаючі.

Кращих випускників було нагороджено грамотами за успіхи у навчанні, активну участь у культурному та спортивному житті коледжу. А дипломи з відзнакою отримали: Євтушенко В., Філоненко О., Лелет Т., Грищенко А., Заяц М. та Лісовська А.

Завершилися урочистості святковим концертом, який організували члени художньої самодіяльності коледжу.

Дорогі випускники! Бажаємо впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій!


ГАЛЕРЕЯ