Вступна кампанія 2018 року

Вступна кампанія 2018 року

Із 2 липня розпочала роботу приймальна комісія Малинського лісотехнічного коледжу по прийому документів від вступників на основі БЗСО (9 класів) та за дипломом ОКР «Кваліфікований робітник» на денну форму навчання.

Приємним є той факт що в порівнянні з минулим роком розподіл місць регіонального (державного) замовлення ми маємо вже на початок вступної кампанії. В цьому навчальному році відповідно до поданих пропозицій прийом буде здійснюватись за регіональним замовленням для здобуття ОКР «Молодшого спеціаліста» на денну та заочну форми в обсязі 155 місць, за ОС «Бакалавр» передбачено 10 місць регіонального замовлення на денну форму навчання.

Прийом документів для вступників на основі БЗСО (9 класів) та за дипломом ОКР «Кваліфікований робітник» на денну форму навчання триватиме до 18-00 14 липня, після чого вступники складатимуть вступні екзамени.

Крім цього сьогодні стартувала реєстрація електронних кабінетів вступників на основі ПЗСО (11 класів) що триватиме до 25 липня. Протягом даного періоду бажаючі подати документи для вступу повинні створити електронні кабінети та завантажити необхідні документи. Прийом документів на денну форму навчання для вступників на основі ПЗСО та диплому про ступінь вищої освіти розпочинається 12 липня і завершується 1 серпня ( для категорії вступників, що складатимуть іспити чи співбесіди), до 8 серпня триватиме для даної категорії вступників, що вступають за результатами сертифікатів ЗНО.

Паралельно з прийомом документів за ОКР «Молодший спеціаліст» стартує кампанія по прийому за ОС «Бакалавр» на денну і заочну форми. Так на основі диплому молодшого спеціаліста чи відповідного ступеня вищої освіти прийом проводиться з 12 до 24 липня. За результатами сертифікатів ЗНО, вступників чекатимемо для прийому документів на денну форму навчання до 18-00 26 липня (за екзаменами до 20 липня), на заочну форму навчання на основі ПЗСО за сертифікатами ЗНО – набір триватиме до 10 серпня.

Також коледж здійснюватиме набір з 10 липня по 25 серпня на відділення первинної професійної підготовки для здобуття диплому кваліфікованого робітника за 6-ма робітничими професіями з можливістю продовження навчання в 2019 році за ОКР «Молодший спеціаліст» у відповідності зі спеціальністю на денній чи заочній формах навчання.

За результатами першого дня прийому, можна сміливо сказати, що традиційно популярними залишаються другий рік поспіль спеціальності: 205 «Лісове господарство» та 208 «Агроінженерія», а також приємним є той факт що велика частина абітурієнтів в цьому році віддає перевагу спеціальності 206 «Садово-паркове господарство».

Приймальна комісія щиро бажає кожному вступнику зробити правильний вибір майбутньої професії та вступити до лав студентів Малинського лісотехнічного коледжу!

В.В.Сахнюк, відповідальний секретар приймальної комісії