Всеукраїнська фахова олімпіада

Опанасенко Віталій, студент групи ЛГ 41, став переможцем Всеукраїнської фахової олімпіади, яка проходила 23-25 березня на базі Національного лісотехнічного університету.

В олімпіаді брали участь делегації коледжів Закарпатського лісотехнічного, Прикарпатського лісогосподарського, Кременецького лісотехнічного, Вінницького транспортного, Шацького лісового, Львівського технологічного, Новоушицького ПДАТУ. МЛТК представили студенти групи ЛГ 41 Опанасенко Віталій, Осипенко Ігор та Тенянова Ірина.

Програма олімпіади включала теоретичні та практичні завдання з дендрології, лісознавства, лісівництва, лісових культур та лісової таксації. Учасники розв’язували тестові теоретичні завдання, визначали види дерев та кущів за насінням, гербарним матеріалом, обчислювали об’єми стовбурів зрубаних дерев та лісової продукції.

Організатори олімпіади ознайомили присутніх з історією університету, влаштували екскурсію в музей деревини. Крім цього всі бажаючі мали можливість переглянули виставу в театрі ім. М.Заньковецької «Сватання на Гончарівці».