Всесвітній день навколишнього середовища

Щороку, 5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день навколишнього середовища.

Святкування цього Дня розраховане на те –
• щоб привнести людський фактор у питання охорони навколишнього середовища,
• дати народам світу можливість активно сприяти стійкому й справедливому розвитку,
• сприяти розумінню того, що основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є громади,
• роз’яснити корисність партнерських відносин, щоб у всіх країн і народів було більше безпечне й благополучне майбутнє.

Всесвітній день навколишнього середовища відзначається по-різному, у тому числі вуличними мітингами, велопробігами, «зеленими» концертами, конкурсами творів і плакатів, посадкою дерев, кампаніями по утилізації відходів і прибиранню території, а також безліччю інших способів.

Давайте згадаємо, що ми всі живемо на одній планеті і забруднюючи природу ми шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. Тому з такої прекрасної нагоди зробимо хоча б один крок на покращення стану довкілля. Кожен для себе повинен знайти шляхи, для покращання навколишнього середовища. Можливо, хтось прибере сміття в своєму дворі, а дехто просто не залишить слідів свого перебування на природі. Але разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.

Студенти та викладачі Малинського лісотехнічного коледжу ніколи не стоять осторонь, коли йдеться про довкілля та його охорону. Отож сьогодні, ми почали день не тільки з прибирання території, а й огородили мурашники, звільнили від сміття значну частину лісового масиву Слобідського лісництва, впорядкували ряд прилеглих територій.


ГАЛЕРЕЯ