Вечір пам’яті «Дзвони Чорнобиля нагадують…»

Чорнобиль…Це слово стало символом печалі й скорботи, символом трагедії, що сталася 26 квітня 1986 року. Цими днями весь світ відзначає сумну дату Чорнобильської трагедії, ми згадуємо трагічні події і говоримо, що подібне ніколи не має повторитися знову. Але чи дійсно достатньо уваги приділяється цій загрозі?

Реальність постійно кидає нові виклики всьому людству.

26 квітня оголошено Міжнародним днем пам’яті про Чорнобиль. Таке рішення з ініціативи делегації України прийняла 50 сесія Генеральної асамблеї ООН.

Чорнобильська катастрофа належить до найбільших техногенних катастроф в історії людства.

Наш коледж не був осторонь цього незабутнього дня в історії нашої держави. Викладачі та студенти закладу активно долучилися до організації та проведення заходів і 26 квітня в коледжі відбувся флешмоб, присвячений 32-ій річниці Чорнобильської катастрофи.

У актовій залі був проведений навчально-пізнавальний захід «Вечір пам’яті «Дзвони Чорнобиля нагадують…». Мета заходу: поглибити знання про Чорнобильську катастрофу та охарактеризувати її як трагедію українського народу і подію планетарного масштабу, виховати любов та бережливе ставлення до природи і рідної землі.

Обговорення і осмислення подій 30-річчя Чорнобиля стає життєвим уроком для сучасної молоді.