Урочистості до Дня Знань

Урочистості до Дня Знань

Ось і минуло спекотне літо, закінчилася вступна кампанія, уляглося хвилювання абітурієнтів та їх батьків. Настала осінь, і 1 вересня Малинський лісотехнічний коледж у своїх стінах зустрічає студентів. Студентські роки – це прекрасна пора, про яку мріє, мабуть, кожний школяр, це доросле життя, час веселощів та першого  кохання. Це торжество юності і здоров’я, усвідомлення того, що всі шляхи на світі відкриті для рішучих і цілеспрямованих підкорювачів неможливого. І справді: для новоспечених студентів цей день — один з найрадісніших і найхвилюючих. Вони вперше переступили поріг рідної Альма – матер у новій якості.

Студентів, викладачів та батьків привітав директор коледжу, кандидат сільськогосподарських наук, доцент заслужений лісівник України Іванюк Ігор Дмитрович.

«Дорогі першокурсники! Ви почали новий етап свого життя. Сьогодні перед вами відкриваються двері коледжу та шлях до знань, творчих перемог та наукових звершень. Лісівнича освіта відкриє для вас нові перспективи та стане надійним фундаментом побудови вашого майбутнього. Ми віримо, що усі ви успішно завершите навчання у цих стінах і отримаєте диплом МЛТК, який відкриє для вас багато можливостей…»

Дружня родина МЛТК цьогоріч  поповнилась на 120 студентів.

З святковою подією усіх присутніх привітала провідний інспектор із питань професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації – Теребіж Сталіна Олександрівна – почесний гість коледжу.

За традиціями, в цей день, відбулася посвята в першокурсники. Посвята у студенти – це не просто свято, це особлива подія в житті вчорашніх абітурієнтів, це свято єдності, віри у власні сили, можливість стати фахівцем нової української генерації. Директор разом із заступником директора з виховної роботи Вербицькою Т. Є.  передали першокурсникам студентські квитки та пам’ятки. 

Схвильовано звучали слова урочистої обіцянки першокурсника.

Цьогорічна концертна програма була надзвичайно насиченою, різноманітною, змістовною. Талановиті студенти коледжу, обдарована молодь, студенти-першокурсники створили незабутній святковий настрій.

Шановні першокурсники!

Сердечно вітаємо вас з Днем знань та початком нового навчального року! Пам’ятайте, що запорукою досягнення успіхів є цілеспрямована й наполеглива праця, взаємоповага та згуртованість у команді однодумців. Бажаємо, щоб новий навчальний рік ознаменувався новими досягненнями та перемогами. Захоплюючої подорожі у світ знань, викладачам – оптимізму та здоров’я, а батькам – мудрості та терпіння Міцного вам здоров’я, щастя, любові, оптимізму, молодечого запалу та Божого благословення!

З Днем знань!

Прес-служба МЛТК


ГАЛЕРЕЯ