Тиждень з охорони праці

У Малинському лісотехнічному коледжі з 24 до 28 квітня проводився Тиждень з охорони праці, присвячений Всесвітньому дню охорони праці.

Тиждень був проведений з метою попередження виникнення нещасних випадків під час проведення освітнього процесу. Відповідно до закону «Про охорону праці», висвітлений комплекс чинників, що визначають безпечні та нешкідливі умови праці та розроблені і реалізовані комплексні заходи для досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення рівня охорони праці, профілактики виробничого травматизму, профзахворювань та аварій.

Інспектор з охорони праці – Двораківський Д.Г. оновив інформаційний куточок охорони праці матеріалами на тему: «Основні причини виробничого травматизму і професійної захворюваності. Заходи щодо їх попередження».

25 квітня Мойсієнко В.В., Матющенко А.М., Двораківський Д.Г. проводили позаурочний захід на тему: «Безпека праці у моїй професії», куди були запрошені студенти груп ЛЗ+ОД 31, ЛГ 14+23, ЛГ 33. Під час проведення заходу, студенти мали змогу демонструвати тематичну презентацію, заздалегідь підготовлену.

26 квітня Мойсієнко В.В. та Єрмоленко В.А. (медичний працівник), провели показовий захід на тему: «Надання першої долікарської допомоги», на який були запрошені студенти групи ЛГ 14+23. Студенти дізналися як потрібно правильно надавати першу долікарську домомогу потерпілому та мали можливість практично засвоїти знання, наклавши повязку, траспортну шину, жгут.

Програма кожного дня Тижня була як і завжди насиченою.

27 квітня у бібліотеці коледжу проходила виставка нормативної і фахової літератури з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

У День охорони праці – 28 квітня, викладачами Матющенко А.М., Мойсієнко В.В. проводилася предметна олімпіада з навчальної дисциплін «Основи охорони праці», під час якої студенти другого курсу груп ЕР 21, ЛГ 21, ЛГ 22, ЛГ 14+23, ЗВ + БО 21, ЗБ+МГ 21 продемонстрували глибокі знання. Необхідно відзначити, що більша частина завдань мала практичну спрямованість.

Проведена виставка плакатів про охорону праці очима студентів на теми: «Життя – не іграшка», «Безпека – понад усе», «Здоров’я і життя – у наших руках», «Охорона праці у моїй професії». У ній взяли участь студенти груп: ЕР 21, ОД 41, ЛГ 33, ЛГ 21, ЗВ+ОД 21, ЛЗ 41.

Варто відмітити, що переможцями стали усі – безпосередні учасники, і уболівальники, адже основна мета, яка ставилася на початку Тижня охорони праці, була успішно досягнута.

В.В.Мойсієнко, голова циклової комісії технологічних дисциплін