Тиждень циклової комісії бухгалтерсько – економічних дисциплін, присвячений Всесвітньому дню заощаджень та Всеукраїнському тижню фінансової грамотності  

Упроваджуючи ідею щорічного святкування та популяризації Всеукраїнського тижня фінансової грамотності в Малинському лісотехнічному коледжі був проведений Тиждень циклової комісії бухгалтерсько – економічних дисциплін, що стартував 12 листопада 2018 року.

Мета проведеного тижня – стимулювання обачної та свідомої поведінки громадян під час ведення особистих фінансів, виховання звички до заощаджень та економії, інформування про принципи економії та фінансового планування на всіх етапах життя.

У рамках тижня фінансової грамотності викладачами циклової комісії Реус С. В., Мельниченко Н. В., Костюк Л. В., Гирі О. В. було проведено ряд традиційних заходів, а саме: читання із фінансової грамотності, науково – просвітницький захід до Всесвітнього дня заощаджень та Всеукраїнського тижня фінансової грамотності, тренінг з планування власного бюджету. Підсумком тижня стала олімпіада з фінансової грамотності, де було визначено переможців. І місце зайняла студентка групи БО 31 Купрійчук Ольга Миколаївна, ІІ місце посів студент групи БО 31 Лозко Владислав Віталійович, і ІІІ місце виборола студентка групи БО 31 Лінкевич Валерія Володимирівна.

Просвітницька робота з молоддю є особливо важливою та перспективною з точки зору підвищення загального рівня фінансової грамотності населення. Саме ця категорія найближчим часом стане найважливішим споживачем фінансових послуг, формуватиме економічне «обличчя» країни.


ГАЛЕРЕЯ