Студенти Малинського лісотехнічного коледжу вшанували пам’ять Героїв Крут

29 січня 2019 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначалося 101-річниця бою під Крутами, котрий для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління у боротьбі за незалежність.

Трагічна загибель студентського куреня під Кутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну. В березні 1918 року, після підписання Брестської угоди, за німецької окупації України та з поверненням уряду УНР до Києва, за рішенням Центральної Ради від березня 1918 року було вирішено урочисто перепоховати полеглих студентів на Аскольдовій Могилі в Києві. Тіла 28 вояків-студентів було перевезено до місця, де відбулась громадська жалоба і поховання..

З метою гідного відзначення Дня пам’яті, в актовій залі Малинського лісотехнічного коледжу пройшов захід до 101-річниці вшанування пам’яті героїв Крут. Студенти взяли участь у відеолекторії та прослухати доповідь від викладача історії О.В.Лося, який розповів про маловідомі факти історичної події під Крутами та дав вичерпні відповіді на запитання студентства.

Пам’ятаймо, що бій під Крутами став успішною оборонною операцією, оскільки зупинив ворога на кілька днів. Це дало змогу представникам Української Народної Республіки підписати Брестський мирний договір із країнами Четверного союзу. Сміливість та жертовність учасників бою зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України.

Прес- служба МЛТК