Студенти лісоколеджу приєдналися до акції «Голос народу» та взяли участь у заході «За чисте довкілля»

Згідно з розпорядженням голови Житомирської облдержадміністрації «Про проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою населених пунктів області», студенти Малинського лісотехнічного коледжу взяли участь у щорічній обласній акції «За чисте довкілля». Упродовж тижня, з 17 по 24 березня, хлопці та дівчата разом із викладачами наводитимуть порядок на узбережжі малинського водосховища, біля дороги з с. Гамарня до Малина, навколо джерела та в лісових масивах.

Цього ж дня студенти МЛТК долучилися до Всеукраїнської громадянської акції народної солідарності «Голос народу», як символу миролюбства, стійкості та єдності нашої країни. На вигуки ведучого «схід», «захід», «північ», «південь» та «Крим» викладачі, хлопці та дівчата з різнокольоровими кульками у руках та плакатами голосно відповідали «Україна — єдина».

Наприкінці заходу студенти поділилися своїми думками щодо останніх подій в Україні.

«Нашим союзником є російський народ, а не Європа й Америка, — говорить Олександр Ковальчук. — Якщо росіяни збагнуть, що в Україні живуть не «бандерівці», від яких нібито треба захищати росіян в Україні, а мирні добрі люди, які прагнуть лише права самостійно обирати шлях, яким йтиме держава, перемога буде за усіма, в тому числі й за самими росіянами, яким не потрібні в 21-му столітті кров на руках й осуд світу».