Стартувала пора державних екзаменів та захисту дипломів

Навчальний рік вже перетнув свій «екватор».

Для студентів Малинського лісотехнічного коледжу розпочалася гаряча пора. Після проходження переддипломної практики вони складають державні іспити та захищають дипломні проекти.

Підсумувати свій результат наполегливого навчання загалом зібралося більше двухсот студентів, які навчаються за різними напрямами підготовки. Розпочали естафети студенти заочної форми навчання за спеціальністю «Лісове господарство» та «Мисливське господарство», успішно завершили здачу екзаменів студенти денної та заочної форм навчання за спеціальністю «Експуатація та ремонт обладнання лісового комплексу», триває здача державних екзаменів та захистів дипломів випускників за спеціальностями «Обробка деревини», «Лісозаготівля та первинна обробка деревини», попереду ще екзамени і захист дипломів у студентів денної форми навчання за спеціальностями «Бухгалтерський облік», «Землевпорядкування», «Лісове господарство» та «Мисливське господарство». Студенти успішно демонструють високий рівень засвоєння теоретичного матеріалу та уміння аналізувати й оцінювати подану інформацію.

Висококваліфікований професорсько-викладацький колектив, потужна матеріальна й інформаційна бази, інноваційні технології навчання створюють усі необхідні умови для отримання освіти, яка відповідає сучасним стандартам. Всім відомо, що випускники коледжу успішно реалізують себе в галузях як лісового господарства, так і інших галузях виробництва в Україні та далеко за її межами та є конкурентоспроможними й мобільними на ринку праці.


ГАЛЕРЕЯ