Розпочато місячник оборонно-масової роботи в коледжі!

Довгим і тернистим шляхом йшла Україна до дня своєї самостійності. Багато випробувань та негараздів випало на долю українців у боротьбі за свободу та незалежність.

24 серпня 1991 року Україну було проголошено незалежною державою. Перш за все настала потреба створення національної армії, армії держави, яка отримала незалежність і лише стала на шлях свого відродження та розвитку. 6 грудня 1991 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про Збройні Сили України». Саме ця подія і стала підставою для офіційного встановлення свята – Дня Зброй них сил України.

З метою поліпшення героїко-патріотичного виховання і підготовки юнаків до служби у ЗСУ, інших військових формуваннях, вшанування ветеранів та інвалідів війни, трудового фронту, їх подвигу в боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини з 12 листопада в коледжі проводиться місячник оборонно-масової роботи та цивільного захисту населення.

З нагоди відкриття місячника в закладі були проведені урочисті збори за участю депутатів міської та селищної ради, начальника штабу ЦЗ району Климовича А.Л., представників райвійськкомату, учасника АТО, працівника коледжу Яценка В.Ю.

Урочистості розпочалися з Гімну України та винесення Державного прапору.

До присутніх, з промовою, звернувся начальник ЦЗ, директор коледжу І.Д.Іванюк, в якій зазначив про актуальність героїко-патріотичного виховання. Він наголосив:«У Конституції України сказано, що служба в Збройних силах України, захист Вітчизни, її незалежності та територіальної цілісності – почесний обов’язок кожного громадянина. І ми віримо, що наші юнаки з честю виконуватимуть свій обов’язок перед Батьківщиною, і що наше українське небо нарешті стане мирним і безхмарним!»

З планом проведення заходів в рамках місячника оборонно-масової роботи та цивільного захисту в Малинському лісотехнічному коледжі ознайомив начальник штабу ЦЗ Лось Павло Віталійович.
Отже, попереду багато цікавих та пізнавальних заходів, які допоможуть нашим студентам, у майбутньому, стати справжніми захисниками своєї землі.

                                                                                                                                                      Лось П.В., начальник штабу ЦЗ


ГАЛЕРЕЯ