Психологічний тренінг «Булінг та мобінг у навчальному закладі: причини, наслідки, допомога»

13 березня у коледжі відбувся психологічний  тренінг на тему: «Булінг та мобінг у навчальному закладі: причини, наслідки, допомога».

Під час тренінгу було означено: причини, прояви та наслідки булінгу й мобінгу; міжособистісну взаємодію учасників освітнього процесу з питань профілактики насилля у навчальному закладі; відпрацьовано навички ефективного спілкування та раціональної поведінки педагогів і студентів ОС бакалавра, ОКР молодшого спеціаліста та учнів ППП під час виникнення цих явищ.

Булінг – це регулярне та цілеспрямоване нанесення фізичної чи душевної шкоди дитині, а мобінг означає психологічний терор, який здійснює група по відношенню до особистості.

На сьогоднішній день надзвичайно гостро постає проблема агресивних проявів у міжособистісних стосунках молоді. Актуальність даного питання підтверджується тим, що в наш час збільшується кількість фіксованих випадків цього явища у вигляді насильства, жорстокості, адикції та девіантної поведінки серед молоді.

Під час тренінгу, особливу увагу  звернули на кібербулінг, який здійснюється через електронні листи, SMS-повідомлення, розміщення відео в Інтернеті, а також наводились приклади з досвіду роботи викладачів, цитати відомих людей з означеної проблеми, фрагменти відеоматеріалів.

Тож будьмо толерантними один до одного, до самих себе.

Добро – це основа світу, людина починається з добра, тож пам’ятаймо,

що ми – Люди!