Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота

Одним з головних кроків в житті кожної молодої людини є вибір професії. Від правильного вирішення питання “Ким бути?” – багато в чому залежить вся подальша доля людини. Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя. 

І тому 25 жовтня 2018 року група представників коледжу у складі викладачів спеціальних дисциплін Мельниченко Н.В. та Пастуха А.Б. відвідала ярмарку професій в місті Радомишль, де зібралось близько 400 учнів випускних класів місцевих загальноосвітніх шкіл, Радомищльського ліцею та Радомишльської гімназії.

Також в період з 22 жовтня по 3 листопада викладачами МЛТК було здійснено виїзди в профорієнтаційні райони, з метою ознайомлення випускників шкіл Житомирської області з інформацією щодо надання освітніх послуг в коледжі.

Метою поїздок було надання інформації про Малинський лісотехнічний коледж, його матеріально-технічну базу,  про спеціальності та робітничі професії, які можна здобути в нашому навчальному закладі. Основною метою поїздки було формування в випускників шкіл позитивного ставлення до лісівничих професій, їх попит на ринку праці.


ГАЛЕРЕЯ