Профорієнтація у школах Ємільчинського району

У житті кожної молодої людини  приходить момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень – вибрати справу до душі, за покликанням, тобто майбутню професію. Її вибір – один із найважливіших кроків, адже від того, наскільки правильно зроблено вибір професії, залежить суспільна цінність людини, її місце у соціумі, задоволеність професійною діяльністю, фізичне і психологічне здоров’я. 

Рішення про вибір професії повинно бути свідомим, вільним і прийматися самостійно. Але не зайвим буде прислухатися до поради старших та більш досвідчених людей (учителя, класного керівника, батьків). 

Для того, щоб допомогти майбутнім випускникам шкіл краще зорієнтуватися у виборі професії, працівники та студенти ОС бакалавра,ОКР молодшого спеціаліста та учні ППП Малинського лісотехнічного коледжу проводять цілий комплекс різних профорієнтаційних заходів: участь у ярмарках професій, Дні відкритих дверей, виїзні зустрічі у загальноосвітні та професійно-технічні навчальні заклади області, виставки тощо.

Робоча група викладачів та студентів, у складі: Вербицької Т.Є.,  Якименка О.Г., Шовкун О.П., Черненко Є.В. та Дмитренка Я. відвідали школи Ємільчинського району і зустрілися з школярами 9,10 та 11класів. Інформація про навчальний заклад, спеціальності коледжу, його структуру, а також студентське життя були цікавими та корисними для учнів.

Вибір професії – це справа не одного дня.

Сьогодні ми робимо початок, а вдалий вибір залежить від кожного майбутнього випускника. Бажаємо усім хлопцям та дівчатам робити його правильним.

 

                                                          Вербицька Т.Є., керівник робочої групи