Посвята в студенти 2017

27 вересня в коледжі відбулася знакова подія для першокурсників – посвята в студенти. Це важлива подія в житті нашого навчального закладу.

Розпочалося свято з Гімну України та привітального слова директора коледжу Ігоря Дмитровича Іванюка, який сердечно привітав студентів з Посвятою, побажав їм гарного навчання, зростати гідними українцями, бути добрими, чесними, порядними та доброзичливими.

Хвилюючою була церемонія Посвяти у студенти, вручення почесних атребутів студентства – ключа до знань, студентського квитка та залікової книжки.

«У день, коли я стаю студентом Малинського лісотехнічного коледжу урочисто клянусь: наполегливо і сумлінно вчитись, берегти і примножувати українські ліси, національний скарб нашого народу, вчитися жити в гармонії з природою, шанувати і примножувати славні традиції коледжу. Гідним високого звання студента Малинського лісотехнічного коледжу: «Клянусь! Клянусь! Клянусь!»

Таким словами першокурсники прийняли клятву студента МЛТК і дали обіцянку виконувати її не тільки впродовж років навчання, а й усе своє життя.


ГАЛЕРЕЯ