Показове заняття «Дії студентів та викладачів під час надзвичайних ситуацій»

Кожна людина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи студентів правилам безпеки життєдіяльності, коледж закладає надійний фундамент знань на їх майбутнє.

Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях. З метою забезпечення нормативів безпеки, підвищення рівня безпеки життєдіяльності, запобігання випадкам  у надзвичайних ситуаціях учасників навчально-виховного процесу в коледжі, в рамках місячника оборонно-масової роботи та цивільного захисту, проводилось показове заняття по цивільному захисту «Дії студентів та викладачів під час надзвичайних ситуацій».

Заняття підготував та провів начальник штабу ЦЗ Лось П.В., використовуючи підготовлену мультимедійну презентацію, познайомив присутніх у актовій залі студентів та викладачів з можливими надзвичайними ситуаціями техногенного та природного характеру; з організацією захисту та дій в умовах надзвичайних ситуацій; з порядком оповіщення та діями у разі загрози або виникнення НС, діями після одержання сигналу «Увага всім». Особливе зацікавлення присутніх викликала інформація по комплектуванню «тривожної валізи», зберіганні особистих документів, організації та порядку виходу людей  із зони ураження, використання громадського та особистого транспорту. Родзинкою його виступу стала демонстрація найпростіших засобів індивідуального захисту органів дихання та шкіри, зроблених з підручних матеріалів.