Огляд-конкурс художньої самодіяльності

Доброю традицією в коледжі стало проведення огляду-конкурсу художньої самодіяльності серед академічних груп. Проводиться конкурс з метою виявлення та розкриття творчих можливостей студентської молоді, сприяння їх подальшому розвитку та популяризації національних культурних традицій, розвитку художнього самодіяльного мистецтва.

З кожним роком різножанрова палітра концертних номерів набуває нових відтінків і значень, а разом з ними зростає і рівень майстерності виконавців. Нинішнє свято було особливим, в кожному слові, кожній пісні виголошувалась основна ідея – ідея Миру, дружби, єдності.

Конкурс оцінювали: керівники художньої самодіяльності коледжу Є.В.Черненко, І.І.Швець, психолог коледжу Л.В.Реус та заступник директора з виховної роботи Т.Є.Вербицька.

Оцінювалась вокальна та сценічна культура, артистичність, емоційність виконання, оригінальність, зовнішній вигляд виконавців. Учасники, батьки та студенти отримали величезне задоволення від справжнього свята юності, краси, натхнення! Концертна програма заполонила душі і серця присутніх.

Кожна група мала можливість продемонструвати свої таланти і на зірковому небосхилі нашого закладу засяяли нові зірочки.

Галина Папіжук, голова студентської ради коледжу.


ГАЛЕРЕЯ