Одинадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

22 – 24 жовтня у м. Києві відбулася  головна подія освітньої галузі України – Одинадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Організаторами заходу виступили Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Цього року в роботі виставки взяли участь 750 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу, більше 1110 відвідувачів: студенти, школярі, учителі, батьки, аспіранти.

Стенд Малинського лісотехнічного коледжу був представлений банерами, буклетами, відеофільмами, які не залишили байдужим жодного відвідувача виставки.

Для учасників виставки були проведені рейтинговий виставковий конкурс із 8 тематичних номінацій.

У номінації “Мультидисциплінарний підхід до вирішення проблем сучасної освіти” Малинський лісотехнічний коледж нагороджено Дипломом та срібною медаллю.

Міжнародна виставка – це унікальний професійний майданчик презентації досягнень освітньої реформи, це локація, де кожен може поділитися досвідом, ефективними освітніми технологіями, інноваційними і науковими розробками, новітніми методами та технологіями. 

 

Прес-служба