Протипожежні тренування в МЛТК

     Пожежна безпека в Малинському лісотехнічному коледжі  забезпечується шляхом проведення організаційних, технічних та інших заходів, спрямованих на попередження пожеж, забезпечення безпеки людей, зниження можливих майнових втрат, створення умов для швидкого виклику пожежних підрозділів та успішного гасіння пожеж.

    У коледжі стало постійним проведення об’єктових тренувань   направлених на відпрацювання практичних дій з евакуації особового складу закладу при виникненні надзвичайної ситуації – пожежі в навчальних корпусах  та гуртожитках.

    9.12.19 р. відбулася підготовка до тренування з евакуації відповідно до  плану коледжу: зі студентами, викладачами та працівниками проводився  інструктаж щодо дій при пожежі, демонструвалися навчальні фільми з евакуації та навичок застосування вогнегасників, його призначення та принципу роботи. 

    На спеціалізованому майданчику працівниками коледжу практично відпрацьовувалися вправи по гасінню умовного вогнища твердих горючих речовин порошковим вогнегасником. 

     У рамках тренування, 10 грудня 2019 року  відпрацьовувалися евакуація працівників, студентів  ОС бакалавра, ОКР молодшого спеціаліста та учнів ППП з навчальних корпусів, гуртожитків, спорткомплексу та майстерень, а також дії керівників структурних підрозділів, які повинні були навчитися оперативно приймати правильні рішення при пожежі до прибуття пожежних підрозділів. Протягом 5 хвилин евакуювалися всі студенти та працівники. Евакуація пройшла швидко, організовано , без паніки.

     Тож, підводячи підсумок проведеного, зроблено висновок, що такі практичні заняття необхідні. Вони позитивно впливають на психологічну готовність до нештатних ситуацій, підвищують рівень не лише теоретичних знань, а й практичних навичок, поліпшують обізнаність студентів та дають необхідну базу для швидкого та ефективного реагування у разі виникнення надзвичайних подій.

                                                                                          Прес-служба коледжу