На міжнародній спеціалізованій виставці “Освіта та кар’єра – День студента 2018»

15-17 листопада 2018  року в Києві у приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва “Український дім” відбулася  щорічна міжнародна спеціалізована виставка “Освіта та кар’єра – День студента 2018», виставка закордонних навчальних закладів „Освіта за кордоном” та виставка «Навчання у Польщі». Це найбільша освітня виставка в Україні, на якій були представлені понад сто українських навчальних закладів та більше 70 університетів Польщі, Німеччини, Греції, Чехії, Мальти, Греції, Румунії, Латвії, США, Нідерландів.

На урочистому відкритті виставки з вітальним словом до всіх присутніх звернувся Президент Національної академії педагогічних наук України – Кремінь В.Г.

Учасників та гостей виставки вітали:

  • Заступник директора Державної  наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України Сафонов Ю.М.;
  • Заступник директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України Левківський К.М.;
  • Надзвичайний і Повноважений Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін;
  • Радник з питань культури та співробітництва Посольства Франції в Україні, директор Французського інституту в Україні  Наталі Берас;
  • Радник  посольства Республіки Польща в Україні , керівник реферату з питань науково-освітньої співпраці Емілія  Ясюк;
  • Радник-посланник , прес-секретар посольства Чеської Республіки в Україні Давід  Машек;
  • Голова  правління Товариства «Знання» України Кушерець В.І.

У роботі виставки  прийняв активну участь Малинський лісотехнічний коледж.  У номінації «Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі» коледж був нагороджений ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ, а також удостоєний почесного звання «Лідер вищої освіти України».

Представники коледжу поспілкувалися з абітурієнтами, які отримати загальну інформацію про навчальний заклад, рівень вимог до сертифікатів ЗНО з навчальних предметів, кар’єрні перспективи після отримання диплому тощо.

Освітянські виставки, дні відкритих дверей безпосередньо в навчальних закладах – це можливість абітурієнтам та їх батькам зорієнтуватися у розмаїтті спеціальностей, вибрати найбільш актуальну професію, яка стане улюбленою справою у майбутньому, зануритися в атмосферу вищого навчального закладу, ознайомитись зі спеціалізованими кабінетами та лабораторіями.

                                                                                       Прес-центр МЛТК


ГАЛЕРЕЯ