Міжнародний жіночий день у коледжі

8 березня — Міжнародний жіночий день (International Women’s Day) — всесвітній день жінок, в який також відзначаються їх досягнення у політичній, економічній і соціальній сферах, святкується минуле, сьогодення і майбутнє жінок планети.

Сучасне святкування Жіночого дня вже не має на меті утвердження рівності, а вважається днем весни, жіночої краси, ніжності, душевної мудрості та уваги до жінки, незалежно від її статусу та віку.

В актовій залі Малинського лісотехнічного коледжу відбувся святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню. У цей святковий, по-весняному, сонячний день усі представниці прекрасної половини нашого коледжу отримували найщиріщі вітання від чоловіків, подарунки.

З вітальними словами виступили директор коледжу — Іванюк Ігор Дмитрович та голова профспілкового комітету — Кудріцька Надія Володимирівна.

Під час концерту лунали пісні й поезії, також можна було побачити виступ танцювального колективу коледжу.

8 березня — це одне з найкращих свят, яким довелося увійти в наші календарі. У цей день найпрекраснішу половину населення ми широ вітаємо! Здоров’я, миру і щастя! Зі святом 8 березня, подарунків та гарного настрою!


ГАЛЕРЕЯ