Міжнародний конгрес «Освіта і наука заради миру та розвитку суспільства»

21 грудня 2018 року з ініціативи Громадської організації «Спілка освітян України» проведено Міжнародний конгрес «Освіта і наука заради миру та розвитку суспільства».

Захід проходив за участі народних депутатів України, представників Адміністрації Президента України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України.

Учасниками конгресу стали представники освітянських закладів освіти України з усіх регіонів України, члени Громадської організації «Спілка освітян України», представники Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Міністерства освіти і науки України, делегації громадських науково-освітніх організацій із Грузії («Спілка педагогів Грузії»), Казахстану (Галузева спілка працівників освіти і науки Казахстану), Польщі («Польсько-українське культурно-просвітницьке товариство «Криниця»).

В процесі обговорення питань розвитку освіти,учасники конгресу зосередили свою увагу на питаннях співпраці освітянської спільноти на рівні громадських організацій, обмінялися набутим досвідом в процесі реформування вітчизняних освітніх систем. Особливу увагу було приділено вирішенню питань піднесення престижності педагогічної праці та соціально-економічного статусу педагога.

На цьому заході Малинський лісотехнічний коледж було нагороджено Почесною Грамотою «Флагман освіти і науки України», за значний внесок у підготовку та розвиток високого інтелектуального, культурного, морального рівня молодого покоління.

                                                                                                                                                                                                                             Прес-служба МЛТК