МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ’Ї У КОЛЕДЖІ

Сім’я – основний елемент суспільства, вона була й залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності та розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.                                                                                            

Сім’я – найдорожче для кожної людини. Адже саме у сім’ї ми навчаємося любові і добра, вчимося шанувати свій рід та любити землю. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Сім’я – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, того, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

Міжнародний день сім’ї 2019 року Україна і світ відзначають 15 травня. Цей день було проголошено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 1993 році. Малинський лісотехнічний коледж не стоїть осторонь, за ініціативи студради та творчого об’єднання «MIX» були виготовлені флаєри «Принципи щасливої сім’ї», емблеми до Міжнародного дня сім’ї та проведена акція «МЛТК за щасливу сім’ю», метою якої є популяризація сімейних цінностей, що є важливим насамперед для молоді, бо без щасливої сім’ї не буде й успішної держави. Такою акцією організатори привернули увагу молоді до загальнолюдських цінності, які мають бути в основі будь-якої сім’ї. В холі головного навчального корпусу було розгорнуто ілюстраційну інсталяцію та показано відеофільм «Щаслива сім’я».

Вітаємо зі святом, бажаємо миру та злагоди всім сім’ям!

 Прес-служба МЛТК!


ГАЛЕРЕЯ