Методичне об’єднання методистів Житомирщини

На базі коледжу 27 травня відбулося засідання методичного об’єднання методистів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Житомирської області.

Під час засідання гості коледжу були ознайомлені з історією та сьогоденням Малинського лісотехнічного коледжу, прийняли участь у круглому столі на тему: «Розвиток освітньої інтеграції в умовах коледжу».

Учасники семінару також змогли ознайомитися з навчально-матеріальною базою, методичним забезпеченням спеціальностей, музеєм коледжу.

В ході роботи методичного об’єднання методисти відвідали відкриті заходи коледжу – змагання  «Кращий за фахом» серед студентів та навчальних груп  ІІІ курсу спеціальностей «Лісове господарство», «Лісозаготівля та первинна обробка деревини», «Експлуатація та ремонт обладнання лісового комплексу» та підсумкове заняття літературної студії на тему: «Шлях до Шевченка, як і шлях до Храму, – у кожного свій».

На думку учасників засідання методичного об’єднання, досвід роботи Малинського лісотехнічного коледжу у питаннях інтеграції навчального процесу, організації змагальності серед студентів, позааудиторної роботи, методичного забезпечення навчального процесу заслуговує на увагу і  використання його елементів у практиці роботи навчальних закладів області.


ГАЛЕРЕЯ