Майстер-клас із сімейного права

24 лютого 2017 року відбувся майстер-клас для студентів 4 курсу Малинського лісотехнічного коледжу на тему: «Сімейні права та обов’язки». Лектором на даному заході була Лариса Василівна Красицька, професор кафедри цивільного права та процесу Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор.

Майстер-клас покликаний ознайомити учасників заходу з теоретичними та практичними проблемами, які стосуються шлюбно-сімейних відносин.

Учасники заходу ознайомилися з тим, що Сімейний кодекс України надає можливість укласти шлюбний договір, аліментний договір, договір про місце проживання спільної дитини й про форму участі кожного з батьків у її вихованні.

По закінченню майстер-класу учасники мали змогу отримати відповіді на питання не лише з теоретичної, а й з практичної точки зору.

Учасники майстер-класу високо оцінили професійний рівень доповідача, якість її презентації та інформаційну насиченість заходу в цілому. Серед іншого, було відмічено вдале поєднання теоретико-наукового та практичного підходу до теми, винесеної на обговорення.


ГАЛЕРЕЯ