Малинщина – земля древлянська

В контексті патріотичного виховання та поглиблення знань з історії рідного краю: археологічними знахідками, легендами заняттями населення пов’язаними з ними назвами сіл, 15.12.2016 р., в коледжі відбулася олімпіада – брей-ринг «Малинщина – земля древлянська», яку провела викладач історії Мороз К.С.

Саме Малин – одне з найдавніших древлянських градів-форпостів, як свідчить найдавніший літопис «Повість временних літ» Києво-Печерського монаха Нестора, дуже тісно пов’язаний з історією Київської Русі. В період часів київських князів Ігоря та Ольги, князь Мал – правив древлянською землею і заслужив пошану від древлян і вони, після вбивства князя Ігоря, щоб мирно врегулювати конфлікт, сватали княгиню Ольгу за князя Мала. Від імені князя Мала, або його дочки Малуші походить і назва нашого міста .

Назва Гамарня – хутора, де розміщений наш коледж, походить від назви печі з виплавлення чавуну та легендами пов’язаних з унікальною корисною копалиною краю – ільменітом (титаном).

Гамарня та Малинщина пов’язана з сім’єю всесвітньо відомого вченого М.М.Миклухо-Маклая, яка зробила великий внесок в розвиток Малинщини. Студенти проявили гарні знання з історії краю.

Перше зайняте місце отримала команда «Полісяни» – група БО+ЗВ-21, друге місце зайняла команда «Древляни» – група ЛГ-14-23.


ГАЛЕРЕЯ