Лісдеревмаш

26 вересня 2018 року студенти Малинського лісотехнічного коледжу спеціальностей: Лісозаготівля та первинна обробка деревини, Обробка деревини разом з викладачами відвідали 17 Міжнародну виставку машин, обладнання та інструменту для лісової, деревообробної та меблевої галузі Lisderevmash . Адже це наймасштабніший щорічний захід, де зустрічаються тисячі фахівців та провідні виробники і постачальники обладнання.
На виставці студенти ОС бакалавра, ОКР молодшого спеціаліста та учні ППП мали можливість ознайомитися з новітніми технологіями розробками техніки та обладнання для лісозаготівлі та обробки деревини які були представлені такими провідними компаніями WOOD-MIZER Україна, STIHL ,АМКАДОР, ТОВ ТОТАН-ГРУП , DLIGHT, SERRA, ЯВІР,WINTERSTEIGER , IWM, ІМЕКС, FOREST TECHNICS TISCHLER MASCHINEN та інші, а також прийняти участь у роботі “Сучасної столярної майстерні” – зоні майстер-класів, де кожен може спробувати власні сили в різьбленні, роботі з деревом , під наставництвом майстрів і блогерів, які приїхали з різних куточків України.
Організація таких навчальних екскурсій формує у молоді позитивне ставлення до майбутньої професії, розширює світогляд студентів та допомагає у виборі майбутнього професійного шляху. Тому колетив МЛТК виражає свою щиру вдячність ТОВ MOST – Малин за допомогу в організації екскурсії. Дякуємо виконавчому директору ТОВ MOST – Малин Колеснікову Олегу Борисовичу за співпрацю та розуміння важливості роботи зі студентською молоддю.

Голова циклової комісії технологічних дисциплін В.В. Мойсієнко


ГАЛЕРЕЯ


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.