Ласкаво просимо до коледжу на навчання!

З метою проведення профорієнтаційної роботи  представники коледжу побували у Житомирському центрі ПТО, який готує водіїв, слюсарів автотранспортних засобів, верстатників деревообробних верстатів, та в шести  щколах Житомирського і Андрушівського районів. До відома майбутніх кваліфікованих робітників та випускників шкіл була доведена інформація про історію та сьогодення навчального закладу, перелік спеціальностей,  правила прийому до коледжу, організацію освітнього процесу, побутові умови, можливість здобути освіту за денною та заочною формами навчання. 

Приємно вразило наших викладачів  помітне покращення матеріальної бази  шкіл, розміщених на території тих сільських рад, де успішно проводиться реформа місцевого самоврядування  (Зарічанська ЗОШ І-ІІ ступенів, Станишівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирського району). 

Покидаючи  освітні заклади, викладачі висловлювали надію на зустріч з випускниками в новому навчальному році вже у стінах Малинського лісотехнічного коледжу, який  спроможний надати всім бажаючим якісні освітні послуги.

 

        Л. І. Мойсієнко, методист коледжу