Конкурс професійної майстерності «Кращий за фахом»

У нашому коледжі є славна традиція – щорічний конкурс професійної майстерності «Кращий за фахом» серед студентів-третьокурсників.

Так 28 травня в коледжі відбулися змагання серед студентів навчальних груп 3-го курсу спеціальностей «Лісове господарство», «Лісозаготівля та первинна обробка деревини», «Експлуатація та ремонт обладнання лісового комплексу». Метою змагань було встановити кращих студентів по знаннях, уміннях і навичках зі спеціальностей, визначити рівень як практичної так і теоретичної підготовки студентів. Всього в змаганнях прийняли участь 25 студентів (5 команди від навчальних груп коледжу).

Результати змагань серед команд:

І місце   – група ЛГ 32

ІІ місце  – група ЛЗ 31

ІІІ  місце – група ЛГ33

IV місце  – група ЛГ31

V місце  – група ЕР 31

 

В особистому заліку у розрізі спеціальностей кращі результати показали студенти Янченко Микола Станіславович (спеціальність «Лісове господарство», результат – 21хв. 17с); Літвинов Віталій Олександрович («Експлуатація та ремонт обладнання лісового комплексу», 34хв. 30с.), Кашпуренко Віталій Володимирович («Лісозаготівля та первинна обробка деревини», 33хв.43с.).

Абсолютними переможцями змагань стали студенти:

І місце – Янченко Микола Станіславович, група ЛГ 32 (21 хв.17с.)

ІІ місце –Суганяка Олексій Миколайович, ЛГ 32 (30 хв. 50с.)

ІІІ місце – Шаптала Віталій Віталійович, ЛГ 33 (32 хв.55с.).

Переможці конкурсу були відмічені грамотами, подяками та цінними подарунками.

Проведення такого конкурсу є стимулом до навчання, до творчості, особистого вдосконалення, а також підвищення престижу до обраної професії.

 

Стасюк С.В.,голова циклової комісії лісомисливських та садово-паркових дисциплін.


ГАЛЕРЕЯ