Конкурс «Міс-коледж»

12 квітня у навчальному закладі відбувся конкурс «Міс-коледж».

Захід був проведений з ініціативи студентської ради та профкому студентів.

Перед конкурсантками постало завдання розкрити свої інтелектуальні та творчі здібності, захоплення, вміння креативно презентувати свою вроду і талант.

Красуні змагалися у кількох етапах.

У «Українському дефіле» учасниці продемонстрували красу українських костюмів. Вишиванки створили незабутній образ справжніх українок. Глядачі вкотре переконалися у неперевершеності українських костюмів.

В інтелектуальному конкурсі дівчата виявили компетентність в сфері благодійних справ, ну і, звичайно – коханні.

Учасниці підготували відеоролики у яких креативно презентували свою країну – її велич та красу.

У наступному конкурсі глядачі побачили таланти конкурсанток. Кожна з них продемонструвала світ своїх захоплень, виявивши максимум творчості та індивідуальності.

По-особливому пройшов конкурс «Справжній кулінар». Учасниці продемонстрували оригінальні страви, які власноруч виготовили.

І вже в заключному дефіле «Світська вечірка» учасниці вийшли на сцену у вишуканих вечірніх сукнях. Перед глядачами були справжні леді – красиві, жіночні, граційні… Дівчата переконали – кожна з них гідна почесного звання королеви.

Журі до складу якого входили:
В.Ю.Іванюк, зас.директора з АГЧ; голова студпрофкому І.А.Музика; Л.В.Фальківська, спеціаліст районного відділу молоді та спорту; викладачі – Р.М.Главацький, О.В.Криволапчук, розподілили місця за номінаціями:
«Міс оригінальність» – Оксана Татаринова;
«Міс чарівність» – Юлія Петренко;
«Міс досконалість » – Наталія Приходько;
«Міс глядацьких симпатій» – Анастасія Денисенко;
Титул «Міс коледжу» отримала Вікторія Марченко.

Усі конкурсантки були нагороджені подарунками, отримали багато вражень та емоцій, знайшли нових друзів та здобули навики у модельній сфері.

Велика подяка студентському профкому та адміністрації коледжу з щодо фінансової підтримки конкурсу, а також районному відділу молоді та спорту за подарунки нашим красуням.


ГАЛЕРЕЯ