Хай святиться ім’я твоє вічно, Україно!

Український народ 22 січня святкує День Соборності та Свободи України. Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна нерозділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

День 22 січня з 1919 року є й залишається всенародним святом волевиявлення українців на проголошення Акта злуки. Його вплив на розвиток національно-політичних процесів в Україні неможливо переоцінити – він сформував підгрунття для відродження незалежної соборної демократичної України, утвердження її національної ідеї.

Довго українській народ боровся за свою державність, багато крові пролито борцями за Україну. І сьогодні, коли ворог посягає на саме існування держави Україна, наш народ виявляє глибокий патріотизм, стійкість, витримку, відповідальність, відстоюючи суверенітет, територіальну цілісність та незалежність Батьківщини. Мужність та сила наших захисників вже стає легендою! Ми вдячні їм за те, що вони стали за першим покликом на захист рідної землі та збереження ідейної соборної України.

Ми повинні бути гідними місії покладеної на нас долею; мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків; оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.

З нагоди 96-ї річниці проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР, відзначення Дня Соборності України у читальній залі бібліотеки коледжу було оформлено експозицію «Велична і свята, моя ти Україно. Нам берегти тебе, Соборну і єдину» з історії Української Народної Республіки. Під час ознайомлення з якою ми ще раз змогли переконатися, що українська соборність віками омріювалася поневоленим українським народом, позбавленим власної державності, розкиданим по всіх світах.

Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – утвердження миру та злагоди, процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Щиро вітаємо усіх з цим надзвичайно важливим для нашої країни святом!


ГАЛЕРЕЯ