До коледжу завітала «Єдина родина Чернігівщини»

Пам’ятаємо тих, хто воював та загинув за єдину Україну.

24 вересня до нашого закладу завітала родина  Шанських, які створюють фільм про загиблих воїнів Чернігівщини. Микола Миколайович Шанський – голова обласної громадської організації «Єдина родина Чернігівщини», батько Андрія Миколайовича Шанського, випускника Малинського лісотехнічного коледжу 1998 року – майора Північного управління Національної гвардії України. 

Андрій Шанський загинув 5.09.2014 року у бою біля Новоазовська в смт. Тельманове Донецької області та нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) Указом Президента України №838/2014 від 31 жовтня 2014 року, «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі». 

В пам’ять про сина та ще сотні загиблих синів України представники організації відвідують місця народження, навчання захисників України та мають на меті створити фільм пам’яті про полеглих синів нашої Батьківщини. Раїса Олександрівна та Микола Миколайович зустрілись з адміністрацією та викладачами коледжу, відвідали музейно-меморіальний комплекс МЛТК, пройшлися місцями, де Андрій проводив свій вільний час і здобував професію лісника,також провели урок пам’яті зі студентами ОС бакалавра, ОКР молодшого спеціаліста та учнями ППП.

В.Сахнюк


ГАЛЕРЕЯ